PROFIL SPOLOČNOSTI KROXX INC.

teta-telefonuje

Kto sme
Kroxx Inc. bola založená v roku 1982 ako UNU Chemical Co., Ltd. a bola spočiatku dodávateľom kyanoakrylátových lepidiel, epoxidových živíc a iných chemikálií pre popredné kórejské spoločnosti.
V roku 1992 sa spoločnosť transformovala na továreň na výrobu obalov na sekundové lepidlá, po ktorom nasledovalo zavedenie plniacich a baliacich automatov. Po tomto kroku sa spoločnosť začala špecializovať v oblasti sekundových lepidiel a zaujala významné postavenie na domácom a zámorskom trhu.
V roku 2005 sme v spolupráci s japonskou spoločnosťou pripravili novú škálu vysoko kvalitných sekundových lepidiel a uviedli sme ich na trh pod novým označením Kroxx. Vzápätí na to sa naša spoločnosť premenovala na Kroxx Inc.

 

ludia-za-pocitacom-vacsiČo robíme
Kroxx Inc. je stabilná firma, ktorá pokračuje vo výskume a vývoji v snahe dosiahnuť dobré výsledky v produkcii širokej rozmanitosti lepidiel na kyanoakrylátovom základe.
Kroxx Inc. teraz produkuje lepidlá nielen pre použitie v domácnosti, kanceláriách a priemysle, ale aj pre široký rozsah špeciálneho použitia sekundového lepidla plneného v perách a plastových nádobkách so štetcom upevneným v uzávere lepidla.
Kroxx Inc. vstúpilo na kozmetický trh v roku 1990 vyvinutím pestrofarebných lepidiel na lepenie umelých nechtov. Odvtedy si spoločnosť vyslúžila vynikajúcu povesť ako spoľahlivý dodávateľ pre európsky a severoamerický kozmetický priemysel.
Aby sme vyšli v ústrety širokej škále našich rôznorodých zákazníkov, Kroxx Inc. polepuje obaly lepidiel na základe požiadavky zákazníkov ich vlastnou značkou.
Kroxx Inc. bude naďalej pokračovať v nákladných investíciách do zdokonaľovania jestvujúcich a vytvárania nových výrobných technológií. Zároveň vynaloží všetko úsilie pre uspokojenie zákazníkov za účelom dosiahnutia lepšej kvality a konkurencieschopnosti výrobkov.